PERKOZ
działamy od 1998 roku

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Są to: wycieczki szkolne, zielone szkoły i kolonie. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznego wypoczynku w taki sposób aby nasi podopieczni mieli czas na zabawę, integrację ale również mogli poznać ciekawostki związane z otaczającym nas światem.

Działamy głównie na terenie Lublina i Warszawy choć organizujemy wyjazdy z całej Polski

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Organizujemy wszelkiego rodzaju wycieczki – te blisko i trochę dalej, integracyjne i edukacyjne. Chętnie doradzimy jaka wycieczka będzie dla Państwa grupy odpowiednia!

Jesteśmy z wami już 25 lat. W tym czasie zorganizowaliśmy ponad 6 000 wycieczek szkolnych oraz wysłaliśmy na kolonie ponad 15 000 dzieci!

Zachęcamy do śledzenia relacji z wycieczek i kolonii na naszym Fanpage’u.

Perkoz w liczbach

25

lat działalności

6000

zrealizowanych wycieczek szkolnych

15 000

dzieci na koloniach

25

państw odwiedzili nasi klienci

Opinie naszych klientów

Wycieczka klasowa zorganizowana profesjonalnie , miła obsługa biura. Dzieci zadowolone. Polecam !

Alicja

Polecam. Super obozy dla dzieci. Bardzo dobra opieka. Efektywnie wykorzystany czas bez nudy, ale i bez nadmiaru zajęć. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Ceny przystępne, zwłaszcza za super jakość

Iwona

Bardzo konkretne rzeczowo załatwianie spraw, pełna informacja. Polecam

Anna

Bardzo dobre biuro podróży, prowadzone z pasją i zaangażowaniem. Miałem okazję brać udział w kilkunastu imprezach organizowanych przez to biuro podróży i wrażenia zawsze bardzo pozytywne. Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli ktoś lubi przyrodę i atrakcje

Andrzej